sobota 16. mája 2015

¡Arriba! - Limited edition od Essence


marec - júl 2015


Po dlhom čase prinášam opäť nejaký ten článoček. Ide o limitku od Essence na ktorú som natrafila, keď som prezerala ich stránku. Takže, príjemné čítanie.


 Lícenka 


01 - baila, baila

Cena : 3,29 €

 Lícenka prináša svojou harmóniou ružových a červených tieňov líčkam krásnu sviežosť, + by sa mala veľmi jednoducho nanášať.

 Lesky 

( z ľava do prava )

01 - hola, guapa
02 - red corazón

Cena : 1,99 €

Lesky v žiarivej ružovej a červenej.  Majú ovocnú vôňu, ktorá ťa dostane do letnej nálady.

 Očné tiene 


fialový - 01 - la vida loca
02 - macarena mint

Cena : 2,19 €

Očné tiene plné farieb vytvárajú vzrušujúci a elektrizujúci štýl očného líčenia. v ponuke je výrazný očný tieň s odtieňmi ružovej, fuksie a fialovej a druhý s kombináciou béžovo-zelených odtieňov.

 Laky 
01 - hola, guapa
02 - macarena mint
03 - red corazón
04 - la vida loca

Cena : 1,99 €

Štyri odtiene s dvoma efektmi: ružový a zelený s efektom “kriedovo matným” a výrazný červený a fialový s efektom “pikantne kovovým”.

 Vejár 


01 - festival of colours

Cena : 3, 29 €

Vejár s folklórnou, kvetinovou potlačou je skvelým spoločníkom počas horúcich letných dní!

 Krieda na vlasy 


01 - hola, guapa
02 - macarena mint

Cena : 4,39 €

Teraz si môžeš zafarbiť končeky či pramienky svojich vlasov s touto kriedou, ktorá prichádza vo veselých farbách ružovej a zelenej. tvar výrobku je praktický vďaka svojmu tvaru žehličky na vlasy, čo umožňuje jednoduché použitie: jednoducho prejdi kriedou po požadovanej časti vlasov a hotovo! farebný vzhľad môžeš zafixovať sprejom na úpravu vlasov. farba sa ľahko zmyje vodou.

 Nadlak 


01 - chica bonita
02 - festival of colours

Cena : 2,19 €

Nadlak prináša nechtom cool pútavé efekty a s nimi i veľa zábavy! ružové, fialové a zelené konfety alebo pozlátený vzhľad  upútajú na tvojich prirodzených nechtoch, či na laku na nechty.

Zaujalo vás niečo z limitky ? Ja sa na ňu prinajmenšom pôjdem do obchodu mrknúť. Neviem ako to je s pigmentáciou tieňov a lícenky, keďže Essence nie je vždy 100% pigmentovaná. :)

7 komentárov:

 1. tak tahle limitka vypadá hodně dobře... :D nejvíc mě asi zaujaly ty "normální" laky /vůbec jich nemám hodně :D/ a ty křídy na vlasy... :D jinak je to hrozně super článek, protože jsem moc líná chodit na stránku Essence :D

  http://gingersmile99.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Zaujali tie kriedy na vlasy a lesky ale nič z toho nepotrebujem,takže kupovať si to nebudem.
  www.janie-hannagonova.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nerozmýšlala si žeby si im napísala o sppoluprácu? Už teraz o nich píšeš články podlamna by súhlasili keby to spomenieš :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Myslím že to pre mňa nie je až také podstatné :D

   Odstrániť