streda 14. októbra 2015

Baby Lips Winter Limited Edition review


   

 Baby Lips Sweet Apple review 


Saaalut ! Určite ste si tento produkt všimli, či už na internete alebo v drogériach. Ja som mu nedokázala odolať a rozhodla som sa, že pre tích, ktorí o ňom ešte váhajú, pripravím recenziu, ktorá, ako dúfam, vám pomôže sa rozhodnúť. 


Doby, kedy boli Baby Lips veľkým "haló" už sú za nami, ale Maybelline sa stále snaží zaujať, o čom svedčí aj táto zimná edícia. Vytvorené boli 4 alternatívy (Hot Cocoa, Minty Candy, Sweet Apple, Sugar Cookie) z čoho k dostaniu sú, ASPOŇ ČO SOM SI VŠIMLA, všetky okrem Minty Candy, čo ma trochu mrzí, lebo ma zaujal najviac.


Rozhodla som sa však pre Sweet Apple. Z výberu ma zaujal najmä farbou a vôňou.


Vôňa mi pripomína Vianoce. Cítiť škoricu, medovníky a sušené jablká. Skvelá záležitosť na zimné večeri pri kozube. Krásne navodí zimnú atmosféru.


Čo sa týka pigmentácie a výdrže, je na tom balzám prekvapivo dobre. Farba je krásna sýta, červená. Výdrž tiež nie je zlá, ale ja mám s Baby Lips-ami ten problém, že pokiaľ ich mám dlhšiu dobu a nepijem ani nejem, vytvoria mi na perách takú obalenú vrstvu, čo mi vôbec nie je príjemné.


( Fotka trochu skresľuje, naživo je farba omnoho viac sýta a výrazná. )

Celkový pomer cena = kvalita je vcelku dobrá, pokiaľ ste nadšencami balzamov od Maybelline, určite si na tento produkt posvieťte. 
Príde mi však, že sú aj oveľa lepšie balzámy, ktoré vám pery zhydratujú omnoho viac. 

Máte doma tento balzám ? Ste zástancami Baby Lips ?

8 komentárov: